Miłoszówka – Osada Turystyczna

O nas

O Nas MIŁOSZÓWKA OSADA TURYSTYCZNA

Osada Miłoszówka położona jest w miejscowości Huta na 3 hektarowej działce, w otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, dlatego jesteśmy ciekawą alternatywą dla noclegów w pobliskim Kazimierzu Dolnym (sprawdź tutaj).

Miłoszówka podzielona jest na dwie strefy: 

  • Pierwsza strefa to rozległy bezpieczny teren z trawnikiem, na którym stoją dwa domki, altany, basen odkryty czynny w letnie miesiące, plac zabaw, bramki do gry w piłkę, trampolina i domek pirata.
  • Druga strefa to cześć dla gości, którzy wolą skorzystać z bardziej kameralnego miejsca, na którym stoi osobny budynek z dwoma apartamentami, teren  przystosowany dla dzieci (trampolina, hamak, mini plac zabaw).

Cały teren otoczony polami, na końcu wsi blisko lasu. Cisza, spokój, śpiew ptaków i przepiękne nocą niebo, daleko od dużych aglomeracji.
Nałęczów około 9 km, Kazimierz Dolny 15 km, Lublin 30 km, Puławy 25 km. Osada Turystyczna Miłoszówka to znakomita baza wypadowa do Sandomierza, Zamościa, Chełma gdzie można spotkać ducha Bielucha. Po otwarciu nowej drogi ekspresowej i Warszawa nie jest daleko. W okolicy mnóstwo atrakcji dla zwiedzających jak np. Pałac w Kozłówce, Muzeum nietypowych rowerów, skansen pod Lublinem czy Farma Iluzji oraz kolejka wąskotorowa. Można też zorganizować lot balonem startując z Osady Miłoszówka.
W Miłoszówce mile widziani są czworonożni przyjaciele. 
Każdy z wynajmowanych domków, apartamentów, piwnicy czy poddasza ma osobne wejście, a co za tym idzie w dobie pandemii są to bardzo bezpieczne miejsca, gdzie nie ma konieczności przebywania z innymi gośćmi w tych samych pomieszczeniach.

Zapraszamy do odwiedzenia Osady Turystycznej Miłoszówka – ostoi ciszy i spokoju, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.