wakacje

Zapraszamy gości do naszej Osady, doskonałe miejsce do odpoczynku na Lubelszczyźnie  dla osób z dziećmi,  zimą dla narciarzy i wszystkich, którzy chcą odpocząć.

Do najbliższego lasu -5 minut,. Nasze domki są doskonałą bazą wypadową dla osób, które szukają miejsca noclegowego dla narciarzy. Wyposażenie domków różni się od wyposażenia hotelowego w znaczny sposób. Oprócz łóżek domki wyposażone są w sprzęt agd (kuchnia dwupalnikowa, czajnik, mikrofala, ekspress do kawy, lodówka, naczynia kuchenne:talerze, szklanki, kubki, garnki itp), który pozwala na przyrządzanie posiłków. Dodatkowo telewizor i kino domowe zapewni spędzanie czasu  wieczorową porą. Łazienka wyposażona w kabinę z hydromasażem zapewni relaks i odprężenie. Cały teren jest ogrodzony.Doskonałe miejsce dla dzieci, posiadamy "domek pirata" ,piaskownicę, bramkę do gry w piłkę nożną, trampolinę oraz wystarczającą ilość miejsca do zabawy dla dzieci.Teren jest tak przystosowany aby dzieci były bezpiecznie a rodzice spokojni o swe pociechy.

            Domki są doskonałym miejscem dla osób , które muszą zapewnić komfort dnia codziennego swoim pociechom w warunkach zbliżonych do domowych.Jest to dużo ciekawsza alternatywa niż minimalistycznie wyposażone pokoje hotelowe.O nas Oferta Miłoszówki Kontakt
© 2012 miłoszówka