Już od kwietnia zaczynamy sezon wiosenno-letni.
Zapraszamy do naszej osady, przystosowaliśmy teren dla każdego kto pragnie spędzić wolny czas na odpoczynku, spacerach. Teren ogrodzony z obszernym trawnikiem, wyposażony w zabawki dla dzieci - plac zabaw, trampolina, piaskownica, bramka do gry w piłkę, gry do zabaw na trawie. Na naszej trawie mogą dzieci jeździć na rowerach, biegać bez obaw o kontuzje. W sezonie od 26.06. czynny jest już basen, filtrowany i bezpiecznie chlorowany. Gospodarze przeprowadzają regularnie zabiegi oczyszczające wodę, kontrolują jej ph. 
Oba domki łącznie mogą przyjąć 16 osób, standard obu domków jest taki sam. Na życzenie możemy wstawić łóżeczko dla dziecka.
Zapewniam, że pobyt w osadzie pozwoli na regenerację sił, a dzieci na pewno nie będą się nudzić.

                         W październiku rozpoczynamy sezon zimowy.
Zapraszamy dzieci i dorosłych do naszej osady na zjazdy na sankach.Posiadamy sanki.Przygotowaliśmy odpowiednio nachylony stok do zjazdów oraz miejsce na ognisko, w bliskim sąsiedztwie. Na zakończenie, świetnej zabawy saneczkowej można rozpalić ognisko i upiec kiełbaski.

           Dla bardziej zaawansowanych w sportach zimowych, czyli narciarzy, w okolicy znajdują się dwa stoki narciarskie. W Rąblowie - odległość od osady -8 km (3 trasy niebieskie), w lini prostej 3 km, długości 160,180,300 m, na miejscu wypożyczalnia sprzętu,stok ten posiada też specjalnie przygotowane miejsce do szleństw na desce snowbordowej, Kolejny stok w Parchatce pod Puławami - oddalona o 18,7 km ( 2 trasy, czerwona i niebieska) o długości po 370 m oraz w Kazimierzu nad Wisłą. Można podszkolić swoje umiejętności narciarskie lub rozpocząć naukę jazdy. Doskonałe trasy do nauki dla dzieci. Więcej na www.e-wyciągi.pl


O nas Oferta Miłoszówki Kontakt
© 2012 miłoszówka